زمان کنونی: ۱۲-۱۰-۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)


[-]

اطلاعیه ها


سلام و عرض وقت بخیر خدمت دوستان و کاربران گرامی

جهت پرسش و پاسخ و دریافت پاسخ سریعتر لطفا از بخش پرسش و پاسخ وب سایت Softskill.ir استفاده نمایید.

برای ورود به بخش پرسش و پاسخ وب سایت جدید کلیک کنید.


چگونه هر محصولی را در فروشگاه ساز بفروشیم ؟
زمان کنونی: ۱۲-۱۰-۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: marjanparsa
آخرین ارسال: marjanparsa
پاسخ: 1
بازدید: 141

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 

چگونه هر محصولی را در فروشگاه ساز بفروشیم ؟

۵-۱۸-۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #1
چگونه هر محصولی را در فروشگاه ساز بفروشیم ؟
[تصویر: 388.jpg]

چگونه هر محصولی را در فروشگاه ساز بفروشیم؟- چگونه هر محصولی را در فروشگاه ساز بفروشیم؟
شما می توانید یک فروشگاه ساز خیلی موفق و چشم نواز طراحی نمایید ، ولی احتمال دارد صفحه فروش فروشگاه ساز شما قادر نباشد پیشنهادات خوبی را در اختیار بازدیدکنندگان در فروشگاه ساز بگذارد. پس تمام سعی شما بی نتیجه می ماند.

در نوشته نکته هایی درباره طراحی سایت فروشگاه ساز را مطرح می کنیم تا پیشنهادات و سرویس های خوبی را در اختیار بازدیدکنندگان فروشگاه ساز خود بگذارید. این نکته ها به پروسه فروش شما یاری می رسانند و به منظور کسب و کار در فروشگاه ساز شما خیلی سودمند هستند.

اگر بهای پیشنهاد در فروشگاه ساز شما ، کمرنگ شده یا حذف شده است، شما هم موفقیت و هم بهای سرویس های خود را از دست خواهید داد. ما در این نوشته مجموعه ای از مشاوره های بازاریابی به شما می دهیم که می توانند به بازدیدکنندگان شما یاری کنند تا پیشنهادات خوبی را در اختیار بازدیدکنندگان سایت شما بگذارند.

ما در زمینه کسب و کار طراحی سایت خود چه کاری باید بکنیم؟

یک پیشنهاد مناسب ، همان ارزشی می باشد که شما باید آن را در فروشگاه ساز خود دریافت نمایید. اصلی ترین بهایی که بازدیدکنندگان فروشگاه ساز شما را مجبور می نماید تا به سوی فروشگاه ساز شما مشتاق گردند و تمایل داشته باشند که از فروشگاه ساز شما بازدید نمایند ، بهره گیری از واژه هایی مختصر و روشن می باشد که در نتیجه نتیجه های کیفی مناسبی را شامل شده و این ، ارزش دهی مشتری های سایت شماست که در زمینه رقابت، شما را از سایر سایت ها متفاوت می نماید.

[تصویر: How%20maker%20to%20sell%20every%20produc...%20(1).png]

یک فروشگاه ساز اثرگذار باید قادر باشد کاملا شفاف ، به این پرسش ها جواب دهد: " ما در زمینه کسب و کار چه کاری باید بکنیم؟

سایت هایی که دارای ارزش های ضعیفی هستند، قادر نیستند به این پرسش جواب دهند و در نتیجه با نتیجه های زیر روبرو می گردند:

داده های بیش از اندازه
نتوانستن در وصف سرویس های و کالاها موقع خرید
نتوانستن در جهت تشخیص بازدیدکنندگان و مشتری های گوناگون

طراحی سایت و سئو سایت, نگارش مطلب با بهره گیری از cookie cutter template یا مجموعه ای از buzzwords ها ، بهای سایت شما را کم کرده و در نتیجه شما نیز نظیر خیلی از اشخاص قادر نیستید با ارزش حقیقی، با مشتری ها یا بازدیدکنندگان خود برخورد نمایید. نویسنده های محتوا در فروشگاه ساز ما از گزینه " ما هم همینطور" در ارزش دهی برای فروشگاه ساز خود بهره گیری می کنند.

به منظور پدید آوردن یک کسب و کار خوب با مشتری ها ، باید از عرضه پیشنهادات مناسب به منظور آن ها اطمینان پیدا کنید.

برای آن ها خاص باشید
آینده نگری ها را در جهت کار خود بگذارید و برای آن ها ارزش ویژه ای قائل شوید
از خودتان دفاع نمایید
ارزش های خاص را پیدا نمایید

[تصویر: value-proposition-chart.jpg]

قسمت قرمز رنگ ، قسمتی است که به آینده نگری ارزش های شما مربوط می شود. ولی خصوصیات ها و سودهای پیشنهادی برای همه ، مساوی هستند. پس هیچ برتری رقابتی نیست.

از سویی، قسمت سبز رنگ ، برتری های خاصی را بیان می کند که شما قادرید از آن ها به منظور برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان فروشگاه ساز خود بهره گیری نمایید. این رنگ، بهای واقعی و مختصص را به شما نشان می دهد و بیان می دارد که به چه علتی شما باید بدون لحاظ کردن جنبه های رقابتی ، روند تجاری خود را جلو ببرید.

مطالعه بر روی جنبه های مرتبط با جذب دیدگاه ها در محیط و پروسه فکری و فهم نیازهای بازدیدکنندگان ، خواسته ها و بهای آن ها، حوزه های متفاوتی را در بردارد.

[تصویر: How%20maker%20to%20sell%20every%20produc...%20(1).jpg]

بررسی های بازاری شرکت های طراحی سایت

بررسی های زیادی در زمینه بازار صورت گرفته و داده ها و گزارش های بسیاری را در اختیار شما می گذارند. با کمال تاسف باید گفت که تگ قیمت ها در خیلی مواقع بالا می باشد و مانعی به منظور کسب و کار های کوچک است.

مشتری های ایده آل در طراحی سایت

شما قادرید در ازای وقتی که بر روی فروشگاه ساز رسانه های اجتماعی، مصاحبه ها و بررسی ها می گذارید، به دیدگاه های گوناگونی از بازدیدکنندگان فروشگاه ساز خود دست یابید. در اینجا یک سری پرسش بیان می گردد که به شما یاری می نماید تا اطلاعات سودمندی را از مشتری های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود جمع آوری نمایید:

چرا شما ، در ابتدا این فروشگاه ساز و خرید از آن را برگزیدید؟
اصلی ترین موردی که توجه شما را به سوی فروشگاه ساز جلب کرد کدام بود؟
دلیل خاص بودن این فروشگاه ساز از سایر فروشگاه ساز ها کدام است؟
پیشنهاد شما به فروشگاه ساز ما چیست؟

دارندگان کسب و کارها

در خیلی از مواقع ، طراحان و نویسنده های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، به دلیل محدودیت های مالی و زمانی ، فقط به دارندگان کسب و کار اتکا می نمایند که آنها نیز بیشتر از برتری های طراحی ، به سرویس ها و کالاها خود توجه دارند.

اگر شما ار مشتری های خود سوال کنید که به چه علتی در زمینه رقابت ، آینده نگری ها پراهمیت است و آن ها از همان نخست ، فهرستی از سرویس ها و کالاهای مورد علاقه شان را آماده می کنند ، می توانید برای دستیابی به نتیجه های مفید ، پرسش زیر را آن ها بپرسید : " آینده نگری به چه معنی است "؟ جواب این پرسش ، برتری ها و بهای نهایی کسب و کار در فروشگاه ساز شما را افزایش می دهد.

پرسش دیگری را از مشتری های خود بپرسید: " فرق فروشگاه ساز شرکت ما با بقیه فروشگاه ساز ها کدام است؟ ما کامل ترین سیستم های توزیع ملی را دارا هستیم. بنابراین به چه علتی ما را انتخاب کردید؟ خوب ، مشتری ها همیشه از نزدیک ترین فروشگاه ها به منظور خرید خود بهره می گیرند. هدف این عمل چیست؟ رقبای ما ، کالاهای خریداری شده را در زمان 4 تا 5 روز به آن ها می فرستند ولی به چه علت؟ مشتری ها صرفا به تحویل سریع فکر می کنند. علت این عمل چیست؟ به این دلیل که آن ها خیلی اسان در خانه خود نشسته و کالای ذلخواهشان را سفارش می دهند و به کار خود مطلع هستند.

تحویل با سرعت ، توانایی اعتماد و آرامش ذهنی ، عامل هایی هستند که نقش خیلی پراهمیتی را در ارزش دهی فروشگاه ساز شما بازی می کنند. اگر سرویس دهی ها خیلی سریع انجام شوند و توانایی جلب اعتماد و وفاداری را در جهت کار خود بگذارید ، بنابراین شما برگ برنده را در دست دارید و از مشتری های سایت خود پشتیبانی نمایید و دوباره آن ها را به سوی فروشگاه ساز تان جذب نمایید.

[تصویر: How%20maker%20to%20sell%20every%20produc...%20(2).png]

نیازها و متفاوت بودن در طراحی سایت فروشگاهی

پدید آوردن تفاوت و خواسته ها می توانند بهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما را افزایش داده و برقراری ارتباط با کاربر فروشگاه ساز را بیشتر کند. این امر ، به شدت تحت تاثیر فرمول هزینه و برتری ها است:

برتری های دریافتی - هزینه های دریافتی = انگیزش

شما از این معادله به منظور اولویت بندی ارزشی شرکت خود بهره گیری کنید.
دیدگاه های آینده ، آینده نگری ها چه نیاز هایی دارند و به چه عامل هایی وابسته هستند؟
با کمال تاسف آینده نگری ها مورد توجه قرار نمی گیرند
آینده نگری ها مورد علاقه بازدیدکنندگان هستند
آن ها همان طور که باید باشند ، هستند

پس شما با ارزش گذاری سایت خود قادر خواهید بود متفاوت تر از دیگران ظاهر شوید و این امر ، بهای اثرگذاری را به کسب و کار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما خواهد داد و خواهید توانست مشتری های زیادی را به سوی خود جذب کنید. آینده نگری ها ، شما را متفاوت از دیگران می کند و شما را به سوی راهی هدایت می کند تا قادر باشید مشتری های خود را انتخاب نمایید.
امضای marjanparsa دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star عوامل شکست تجاری فروشگاه های اینترنتی robotbin 0 81 ۹-۲۷-۱۳۹۵ ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: robotbin
  چگونه سایت را کاربر پسند نماییم؟ ramos 0 129 ۶-۲۴-۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: ramos
  چگونه joomla و wordpress را ایمن نماییم؟ dr.mazloom 4 2,572 ۱-۱۷-۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: Adel

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان