زمان کنونی: ۱۲-۱۰-۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

[-]

اطلاعیه ها

سلام و عرض وقت بخیر خدمت دوستان و کاربران گرامی

جهت پرسش و پاسخ و دریافت پاسخ سریعتر لطفا از بخش پرسش و پاسخ وب سایت Softskill.ir استفاده نمایید.

برای ورود به بخش پرسش و پاسخ وب سایت جدید کلیک کنید.

راهنمایی جهت یادگیری طراحی وب
زمان کنونی: ۱۲-۱۰-۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sahar_88
آخرین ارسال: sahar_88
پاسخ: 1
بازدید: 135

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۶-۴-۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #1
سلام خسته نباشید.ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم تازه عضو سایتتون شدم با قسمت های مختلفش اشنا نیستم.
20 سالمه شدیدا علاقمند به یادگیری مسائل مربوط به کامپیوترم و طراحی سایت رو خیلی دوست دارم.میشه گفت تنها استعدادم رو در این زمینه میبینم.
امسال میرم دانشگاه و در رشته آی تی تحصیل میکنم.عجله دارم زود یاد بگیرم و دیدم سایتتون مفیده میخوام استفاده کنم.قصدم اینه بعد از یادگیری کامل مشغول به کار بشم.
میخوام بدونم طراحی سایت همیشه باید از طریق کد نویسی باشه؟یعنی از زبان های css.html.php... باید استفاده کرد؟
سیستم مدیریت محتوا و برنامه نویسی تحت وب چی هستن؟
تو بعضی سایت ها دیدم نرم افزار طراحی سایت هست و نوشتن بدون هیچ گونه کد نویسی!!!مگه امکان داره؟
بعدم سوال مهمم اینه افرادی که شغلشون این هست و کار طراحی سایت انجام میدن از چه برنامه ای برای این کار استفاده میکنن؟ممکنه بدون کد نویسی کار انجام بدن؟یا اینکه تموم کار رو طبق اصول باید انجام بدن و طراحی بدون کد نویسی برای سایت های شخصی یا غیر قابل تغییر هستش؟و اینکه بیشتر از چه زبان هایی استفاده میشه در برنامه نویسی؟به نظر شما کدوم ها رو یاد بگیرم بهتره و در اینده به دردم میخوره
راهنماییم کنید لطفا
ببخشید انقدر سوال پرسیدم و مرسی از سایت خوبتون...

ببخشید یه چیزی رو جا انداختم.گرافیک سایت چجوریه؟حتما باید این کار رو جداگونه انجام داد یا اینکه از قالب های اماده میشه استفاده کرد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای تبدیل قالبPSD به HTML arshan 0 93 ۱۰-۶-۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: arshan
  طراحی یک جدول ساده ahooi71 0 435 ۱۰-۱۹-۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ahooi71
  طراحی بهترین فرم برای وب سایت در html5 sitedesignali 0 858 ۲-۲۷-۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ صبح
آخرین ارسال: sitedesignali
  طراحی قالب geray 1 1,129 ۸-۹-۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: mmdsharifi
  راهنمایی جهت فارسی کردن پوسته انگلیسی Sinapars 1 960 ۴-۲۷-۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ صبح
آخرین ارسال: Adel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان