زمان کنونی: ۱۰-۲۹-۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

درس اول- سیلورلایت چیست؟
زمان کنونی: ۱۰-۲۹-۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pashae
آخرین ارسال: Adel
پاسخ: 2
بازدید: 1284

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درس اول- سیلورلایت چیست؟

۴-۱۵-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #1
درس اول- سیلورلایت چیست؟
silverlight 4 با پشتيباني رسمي از زبان هاي راست به چپ همانند

زبان فارسي و همچنين ارائ هي كوهي از

قابليت هاي جديد در سال ۲۰۱۰ ميلادي، كانديد مناسبي براي توسعه ي نرم افزارهاي غني تحت وب و همچنين

برنامه هاي desktop چند سكويي در كشورمان مي باشد. تاكنون silverlight 4 به سكوهاي كاري مختلفي منتقل

شده است و با توجه به مزاياي استفاده از يك نسخه ي ساده شده ي .NET Framework. (برای اينكه حجم افزونه
ي آن زياد نشود) ، فراهم بودن اكثر امكانات طرح بندي wpf در آن، امكان استفاده از همان زبا نهاي آشناي دات

نت مانند c# و vb.net برای توسعه silverlight امكان اجراي برنامه هاي آن در خارج ازمرورگر همانند يك برنامه ي

desktop ( البته با قیود امنیتی بسیار زیاد)امكان دسترسي كامل به وب سرويس ها و امکانات wcf این روزها كم

كم دارد جاي بسياري از فناوري هاي دهه ي قبل را مي گيرد و حداقل اگر به ليست تازه های vs.net 2010 و

موارد مرتبط به آن دقت كنيم silverlight 4 جزو مواردي است كه بيشترين حجم توجه و نو آوري را به خود

اختصاص داده است. علاوه بر آن بسياري از مفاهيم silverlight و wpf نیز مشترك بوده و با فراگيري اصول

silverlight 4 قسمت عمده ي منحني آموزشي wpf را نيز طي خواهيد نمود.

برای شروع به اموختن سیلورلایت نیاز است به یکی از زبان های net. مثل سی شارپ یا vb اشنا باشید و

همچنین اشنایی به زبان asp برای اعمال مسائل امنیتی در پروزه ها لازمس.79[/b]
امضای pashae تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟ میکشم ناز یکیو به همه ناز کنم57
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Adel
۴-۱۵-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۵-۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ عصر، توسط Adel.)
ارسال: #2
RE: درس اول- سیلورلایت چیست؟
ممنون

نقل قول: زبان فارسي و همچنين ارائ هي كوهي از
فکر کنم این قسمت اشتباه تایپی وجود داره
امضای Adel جهت سفارش برنامه نویسی، ترجمه و بومی سازی اسکریپت و طراحی قالب از طریق تلگرام با آی دی @rasoolaes با من در ارتباط باشید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان