زمان کنونی: ۱۱-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

[-]

اطلاعیه ها

سلام و عرض وقت بخیر خدمت دوستان و کاربران گرامی

جهت پرسش و پاسخ و دریافت پاسخ سریعتر لطفا از بخش پرسش و پاسخ وب سایت Softskill.ir استفاده نمایید.

برای ورود به بخش پرسش و پاسخ وب سایت جدید کلیک کنید.

تمينگ با استفاده از bootstrap و دروپال
زمان کنونی: ۱۱-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nazem13
آخرین ارسال: mmdsharifi
پاسخ: 2
بازدید: 996

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۹-۲۵-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #1
با عرض ادب
دوستان عزيز
من در دروپال تازه كار هستم
با bootstrap frame work كار كردم و قالب دلخواه خودم رو طراحي كردم حال مي خواهم ان را روي دروپال فعال كنم
ويدو هاي يو تويوب را چك كردم و فقط سأخت sub theme را ياد گرفتم اما بعد از سأخت ساب تم نميدونم چطوري بايد قالب html كه ساختم رو به sub theme بشناسونم ؟ دوستاني كه طراح سايت هستن كمك كنن ممنون ميشم يا راه درست رو بگن كهرچطور تم bootstrap رو به Drupal theme تبديل كنيم حتي هزينه هم بخوايد پرداخت ميكنم ممنون ميشم ياري برسانيد روز و روزگار خوش باد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۹-۳۰-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: تمينگ با استفاده از bootstrap و دروپال
سلام من این کار رو نکردم ولی اگه تو گوگل سرچ کنید قطعا نمونه کد های زیادی رو پیدا می کنید
مثل:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای mmdsharifi دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان