زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

دانلود قالب دروپال
زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moridev
آخرین ارسال: Adel
پاسخ: 6
بازدید: 3532

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود قالب دروپال

۱-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #1
دانلود قالب دروپال
سلام به همه برو بجه های دروپالی
یک سوال داشتم ازتون همون طور که میدونین خیلی از سایتای دروست حسابی رو الان دارن با دروپال میزنن و بعضیاشون قشنگن میخواستم یک جوری دانلودشون کنم اما راهشو برای ذخیره کردن قالب بلد نیستم
مثلا فرض کنین یک سایت مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که مطمینم با دروپال طراحی شده یا هر سایت دیگه که خودتون مطمین هستین قالبش و موتورش دروپال هستن روی نت وجود داره حالا من میخوام اونو دانلود کنم و به یک بسته نصبی دروپال تبدیلش کنم یعنی مهندسی معکوسش کنم از روی وب بگیرم باهاش یه سایت دیگه بزنم آیا دوستان راهی بلدن برای این کار واقعا اگه بفرمایین ممنونتون میشم
ما رو هم از دریای علمتون بی بهره نذارین 78
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #2
RE: دانلود قالب دروپال
سلام
نه تنها وب سایتهای دروپال، هر نوع سی ام اس و وب سایت های دیگه ای رو هم نمیشه قالبشون رو طوری دانلود کرد که بشه به صورت مستقیم برای اون سی ام اس استفاده کرد. تو قالبهای این سی ام اس ها از یکسری توابعی برای فراخوانی افزونه ها و موقعیت ها و ... تو قالب استفاده میشه از اونجایی هم که موقع اجرای سایت هر کدی به کد زبانهای سمت کاربر تفسیر میشه بعد سایت برای کاربر لود میشه فقط میشه قالب هر سایتی رو بصورت اچ تی ام ال دانلود کرد ، بعد اینکه قالب رو بصورت اچ تی ام ال دانلود کردیم یا به قول معروف "ریپ" کردیم باید با جایگذاری توابع خاص اون سی ام اس قالب رو برای سی ام اس دلخواهمون تبدیل کنیم

برای ریپ قالب هم می تونین بصورت دستی اقدام کنین و هم از نرم افزار هایی مانند Visual Web Ripper یا آفلاین اکسپلورر استفاده کنین سپس به قالب سی ام اس دلخواه تبدیل کنید.
امضای Adel جهت سفارش برنامه نویسی، ترجمه و بومی سازی اسکریپت و طراحی قالب از طریق تلگرام با آی دی @rasoolaes با من در ارتباط باشید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Tutorial
۱-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #3
ببخشید اقا عادل من قبلا با این نرم افزار کار کردم ولی میشه بگید قالب و چجوری سیو میکنه؟
امضای dr.mazloom
دوستان به خاطر شروع مدارس کمتر میتونم بیام تو انجمن و ممکنه کمی دیر جواب سوالات داده بشه
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #4
دقت کنید قالب بصورت مستنقیم دانلود نمیشه، کل سایت دانلود میشه، بعد اینکه سایت دانلود شد پوشه قالب و صفحات مورد نظر رو نگه دارید و بقیه فایلها رو پاک کنید
امضای Adel جهت سفارش برنامه نویسی، ترجمه و بومی سازی اسکریپت و طراحی قالب از طریق تلگرام با آی دی @rasoolaes با من در ارتباط باشید.
 سپاس شده توسط Tutorial
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #5
ببخشید من وقتی ادرس سایت رو میزنم وسط نرم افزار کل سایت رو میاره.ولی نمیدونم فایل هاش رو چجوری سیو کنم تو نرم افزار
امضای dr.mazloom
دوستان به خاطر شروع مدارس کمتر میتونم بیام تو انجمن و ممکنه کمی دیر جواب سوالات داده بشه
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #6
از منوی فایل گزینه new project رو بزنید ادرس سایت رو میدین و تنظیمات دلخواه رو هم انجام میدین! می تونین همه گزینه ها رو بصورت پیش فرض بذارید بمونه و شروع به دانلود سایت می کنه و تو قسمت پایین نشون میده که چند فایل مونده و چند فایلهم دانلود شده، بعد اینکه همه فایلها دانلود شدند از سمت چپ روی اسم پروزه که همون اسم سایته راست کلیک کنید و گزینه export files رو بزنین
 سپاس شده توسط dr.mazloom
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان